HIP-HOP

Hip hop jest to styl tańca dla miłośników energicznych i rytmicznych ruchów. Sprawia wrażenie luzu i płynności, choć można się nieźle spocić! Na zajęciach nauczymy się wielu kroków, ciekawych choreografii oraz wykorzystywania nabytych umiejętności w improwizacji. Nie zabraknie też czasu na rozwijanie kreatywności oraz ciekawe taneczne dyskusje.

HIP-HOP RNB

Na tych zajęciach poruszamy się w rytmach RnB! Głównym celem będzie poczucie swobody w ruchu i przede wszystkim radości. Nauczymy się podstaw hip-hop dance oraz jak poruszać się do ulubionej muzyki, bez poczucia wstydu i strachu przed opinią innych (do wykorzystania w domu, clubach i na parapetówkach ). 

DANCEHALL

Dancehall pochodzi z Jamajki. Dla jamajczyków jest on nie tylko tańcem a ucieczką przed trudną rzeczywistością, jest dla nich sposobem na wyrażenie siebie.Na moich zajęciach nie zabraknie energii.Nauczę Cię  jak ruszać biodrami, poznasz dancehallowy feeling, pokaże Ci kroki i ekipy, które je tworzą. Będziemy tańczyć dancehall damski, smooth oraz badmany. Chcesz wiedzieć więcej? Wpadaj na moje zajęcia! 

SEXY DANCE

Zapraszam na zajęcia sexy dance. Jeśli chcesz odkryć w sobie kobiece piękno, poczuć lepiej w swoim ciele, poszerzyć zakres ruchu, stać się bardziej atrakcyjna dla samej siebie…te zajęcia są dla Ciebie! Nauczę Cię sensualnych ruchów, kobiecej delikatności. Gwarantuję super atmosferę i świetną zabawę! Zapraszam!

TIKTOK DANCE

Zajęcia dla dzieci i młodzieży podczas których nauczą się najpopularniejszych choreografii z Tik-Tok-a.  Topowe trendy taneczne, mieszanka różnych stylów tanecznych i mnóstwo pozytywnej energii. Doskonałe zajęcia dla każdego nastolatka. Może to Ty jesteś przyszłą gwiazdą TikToka?

BACHATA W PARACH

Zajęcia poprowadzi dynamiczna para pełna dobrego humoru i niekonwencjonalnego stylu. Uczymy tańczyć w bezstresowy sposób, pełny śmiechu i dobrej zabawy, bo przecież o to w tańcu chodzi. Jest to doskonały sposób  na spędzenie czasu z ciekawymi ludźmi  i odreagowanie po ciężkim dniu w pracy.

Na kurs możemy przyjść solo jak i w parze, na kursie rotujemy się by każdy mógł tańczyć z każdym, więc nie martw się jeśli nie masz swojej pary.

SALSA

Na zajęciach z salsy uczymy się podstawowych korków i figur tanecznych. Dążymy do swobodnego poruszaniu się na parkiecie w rytmach gorącej salsy. Zajęcia dla początkujących jak i zaawansowanych par.

ZUMBA

Zumba to połączenie rytmów latynoamerykańskich, fitnessu i dobrej zabawy. Każdy ma szansę odnaleźć na nich swoją wewnętrzną Shakire czy Beyonce. Najważniejsza jest dobra zabawa, przy której kalorie same sie spalają. Nie ma znaczenia czy jesteś zawodowym tancerzem czy też stawiasz swoje pierwsze kroki w tanecznej podróży przez życie. Pozwól sobie na komfort bycia sobą i dołącz do grona zwiariowanych ludzi, którzy uwielbiają dobrą zabawę i południowoamerykańskie brzmienia .

JOGA

Lekcje opierają się na stylach Hatha i Viniasa joga, łącząc ruch z oddechem miedzy asanami. 

Każde zajęcia wzbogacone są o ćwiczenia oddechowe oraz elementy medytacji co pozwala na świadomą i uważną pracę z ciałem oraz daje możliwość uwolnienia napięć, które towarzyszą nam w codziennym życiu. 

LATINO SOLO

Na zajęciach z Latino Solo skupiam się głównie na swobodzie ruchu, zwiększeniu świadomości możliwości naszego ciała. Połączenie przyjemnych prostych choreografii, dopasowanych do poziomu grupy, wraz z treningiem, który pomoże zadbać o nasze zdrowie, poprzez ruch. 

Podczas zajęć poznamy kroki z tańców latynoamerykańskich, takich jak: cha cha, samba, rumba, a także salsę. Na zajęcia zapraszamy osoby w każdym wieku, na każdym poziomie znajomosci tańca.  

TANIEC UŻYTKOWY

Zajęcia z tańca użytkowego to nic innego jak impreza bez imprezy! Każda para uczy sie swobodnego tańczenia i poruszania sie na parkiecie. Skupiamy się na dobrej zabawie i poznawaniu nowych, ciekawych figur tanecznych, które możemy wykorzystać na najbliższym wydarzeniu muzycznym.

TANIEC TOWARZYSKI

Taniec towarzyski, zajęcia, które kocham najbardziej. Trenuje taniec towarzyski od wielu lat, rozwijam się dalej i swoją wiedzę, chce przekazać innym. Na zajęciach solo czy w parze nauczymy sie każdych tańców: standardowych i latynoamerykańskich. Od podstaw po zaawansowane choreografię. Zajecia na poziomie podstawowym, co oznacza, że każdy może przyjść i spróbować tego pięknego sportu. 

BACHATA SOLO

Styl tańca z Dominikany. To idealny trening cardio przy muzyce latino.

BACHATA
LADIES STYLE

Na zajęciach uczymy się zmysłowych, kobiecych ruchów. Omawiamy technikę bachaty i uczymy się koordynować ruchy bioder i rąk.