HIP-HOP

Hip-hop jest tańcem przebojowym i dynamicznym. Ma charakter estradowy, opiera się na żywiołowych, wymagających dużej sprawności fizycznej krokach. Zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia hip hop w Dance Arena Gliwice, gdzie naucza się podstaw stylu hip-hop, zyskają dużo pewności siebie i rozwiną swoją kreatywność oraz koordynację ruchową. 

JAZZ

Jeden z najpopularniejszych stylów tanecznych, który łączy ze sobą balet, modern i akrobatykę. Wymaga dobrej koordynacji ruchowej ciała, rozciągnięcia i płynności ruchów. Rozwija naszą wyobraźnię i pobudza kreatywność. Ten styl taneczny pozwala bardzo dobrze wyrazić swoje emocje. 

AKROBATYKA

Ogólnorozwojowa dyscyplina sportu pozwalająca rozwinąć zdolności motoryczne człowieka takie jak: wytrzymałość, szybkość, zwinność i siła. Dzięki akrobatyce nauczymy się być bardziej skoczni, zręczni i rozciągnięci. Na zajęciach uczymy się elementów podstawowych takich jak np. przewrót w przód i przerzut bokiem oraz o wiele trudniejszych takich jak salta. Ćwiczenia akrobatyczne są idealnym przygotowaniem motorycznych do uprawiania różnych dyscyplin tanecznych. 

MINI CHEERLEADERS

To zajęcia dla małych fanek i fanów tanecznych kolorowych akrobacji. Połączenie akrobatyki oraz różnych form tańca.

Aktywność, sport i dobra zabawa, nie zabraknie również kolorowych pomponów. Zajęcia skierowane zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Zajęcia prowadzone przez trenerkę z certyfikatem Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu.

CHEERLEADERS JUNIOR

Cheerleading to zajęcia taneczno-akrobatyczne skierowane dla dzieci i młodzieży, zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców. 

Połączenie dynamicznych układów gimnastycznych z różnymi formami tańca. Inspirujące zajęcia taneczne oparte na technikach wykorzystywanych w cheerleadingu. Zajęcia prowadzone przez trenerkę z certyfikatem Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu.

TIK-TOK DANCE

Zajęcia dla dzieci i młodzieży podczas których nauczą się najpopularniejszych choreografii z Tik-Tok-a.  Topowe trendy taneczne, mieszanka różnych stylów tanecznych i mnóstwo pozytywnej energii. Doskonałe zajęcia dla każdego nastolatka. Może Twoje dziecko to przyszła gwiazda TikToka?

BALET

Zajęcia obejmują przede wszystkim naukę podstaw tańca klasycznego. Wykonywane są ćwiczenia rozciągające i wzmacniające oraz ćwiczenia wpływające na prawidłową postawę ciała oraz równowagę. Balet rozwija kreatywność, dzięki wykonywaniu improwizacji tanecznych do muzyki. Kształtuje wrażliwość, rozwija koordynację ruchową oraz uczy płynności ruchów. Na zajęciach nie brakuje również zabaw ruchowych i tanecznych:)

MIX DANCE

Pełne energii i zabawy zajęcia taneczne, które obejmują naukę różnych figur oraz kroków tanecznych. Jest to mieszanka różnych stylów tanecznych. Zajęcia rozwijają wszechstronność, kreatywność, muzykalność, koordynację ruchową, poprawiają kondycje oraz wzmacniają ciało. Na zajęciach również nie brakuje animacji tanecznych oraz przeróżnych zabaw ruchowych do muzyki